BERGFEX: Buch in Tirol: Dovolená Buch in Tirol - Cestování Buch in Tirol

Silberregion Karwendel

Buch in Tirol

560m
Karta
Karte ausblenden

Buch in Tirol

560m

Buch bei Jenbach

Malebná vesnice se nachází v nadmořské výšce 560m na úpatí hory Kellerjoch. V Tyrolsku patří Buch se svými 2.400 obyvateli ke skvělým tipům, jak strávit příjemnou dovolenou bez stresu a shonu.

O Buchu s pěti místními částmi Buchem, St. Margarethenem, Maurachem, Troiem a Rotholzem padla zmínka již v prehistorickém dole v okrese Schwaz – Brixlegg, což je možné doložit na základě odpovídajících nálezů důlního nářadí a nálezů, souvisejících s těžebními prácemi v Obertroi.

Největší rozmach zažil Buch v těžebním průmyslu v 15. století, když se u Ringenwechselu dobývala měď a stříbro. Malá skromná obydlí a opuštěné štoly jsou tichými svědky té doby.

Hrad Rottenburg, k jehož troskám vede turistická stezka kolem ručně vyřezávaných soch až k nejvyšším smrkovým stromům Tyrolska, byla ve středověku centrem panstva a šlechty a hlavním ekonomickým a správním centrem Tyrolska. Svatá Notburga strávila ve 13. století cca 20 let ve službě u rottenburgských hrabat jako děvečka. Na počest svaté Notburgy byla vybudována stezka Notburga. Rodiny a senioři si nepřijdou na své pouze při pěší túře po turistické trase směrem k hradu Rottenburg, nýbrž také během pěší túry, směřující k vodopádu v Buchu.

Využijte centrální polohy vesnice Buch a poznejte také krásy okolí rekreační oblasti Stříbrný region Karwendel. Ani nemusíte investovat příliš mnoho času k tomu, abyste mohli navštívit nejzajímavější výchozí místa v Tyrolsku a vychutnat si přitom neopakovatelné turistické zážitky. Působivé trasy, určené milovníkům horských kol si můžete vychutnat ihned, jakmile se ubytujete. Buch má pro Vás také mnoho klidných míst a dobře udržované stezky pro pěší turistiku, na kterých si můžete jednoduše vychutnávat krásy přírody. Milovníci nordic walking chůze si mohou vybírat z bohaté nabídky vyznačených tras, určených pro tento druh sportu.

Milovníci zimních sportů si také přijdou na své, ať už při jízdě na sjezdových lyžích, na běžkách, na bruslích nebo jen tak se sněžnicemi při pěších túrách po tyrolské horské krajině. Z Buchu můžete vyrazit do různých směrů. Do okolních lyžařských oblastí se dostanete velmi rychle, ať už vlastním vozem nebo skibusem. Ke třem kluzištím, nacházejícím se v blízkosti Buchu, se dopravíte autem již za 5 až 10 minut. Ten, kdo upřednostňuje klidnou dovolenou, se může obut do sněžnic vydat na túru po krajině, zaváté nedotčeným sněhem.

Udělejte si čas a všemi smysly si vychutnejte zážitky při pobytu v přírodě a dopřejte si nezapomenutelné dny dovolené a tyrolskou pohostinnost v Buchu.

Hodnocení 3,8
Moje hodnocení:

Tipy pro volný čas Buch in Tirol

Buch in Tirol

Alle Freizeittipps anzeigen


Kontakt Buch in Tirol

TVB Silberregion Karwendel
Münchner Straße 11, A-6130 Schwaz

Telefon
+43 5242 63240
FAX
+43 5242 63240 99
Úvodní stránka
https://www.silberregion-karwendel.com/de-at/da...
E-Mail
info@silberregion-karwendel.com

Poptávka a Objednávka prospektů Ubytování

Horské lanovky Letní provoz
  • Schwaz-Pill - Kellerjochbahn
    03.07.2021 - 03.10.2021 (1 Vlek)
Unterkünfte finden Buch in Tirol
Letzte Bewertungen

Keine Einträge gefunden.

Es wurden %count% Einträge gefunden. Bitte Suche verfeinern.

Lokale Suchergebnisse (Dálka <= 25km)

Další výsledky (Dálka > 25km)

Všechny %count% Výsledky vyhledávání

%name% %region%
%type% %elevation%