BERGFEX: Gallzein: Dovolená Gallzein - Cestování Gallzein

Silberregion Karwendel

Gallzein

825m
Karta
Karte ausblenden

Gallzein

825m

Gallzein leží na vyvýšenině nad řekou Inn, u severních výběžků tuxerského alpského podhůří. Osídlené území zabírá svou rozlohou více než sedm místních částí, do kterých dojedete po cestě ze Schwazu nebo z Buchu u Jenbachu. Nejvyšším bodem obce Gallzein je Gratzenjoch s výškou 1998 m. Potok Bucherbach, místními obyvateli přezdívaný také Schwadererbach, protéká středem obce Gallzein, ve které vytváří hluboké koryto a u vesnice Buch se vlévá do řeky Inn. Na východní straně koryta se nachází Weiler Hochgallzein, Niederleiten a Schöllerberg, západně od něj se nachází Weiler Kogelmoos, Hof, Wahrbühel a Gattern s Nasenem, Axdorfem a Gasteigem.

S méně než 500 obyvateli je Gallzein malou a poklidnou vesničkou, kde je možné si vychutnat ten pravý odpočinek.

Ať už chcete Vaši dovolenou strávit na statku, v soukromém ubytovacím zařízení, nebo v apartmá, zažijete zde bodrou pohostinnost místních lidí a budete zahrnuti nejlepším komfortem.

V létě se Vám nabízí mnoho možností, jak si odpočinout. Takové chvíle si můžete dopřát během chvílí, strávených v nádherné přírodě. Její krásy si můžete vychutnávat při procházkách, při nordic walkingu, pěších, horských túrách nebo v sedlech horských kol. Stezky, vedoucí krásnou horskou krajinou, jsou dobře udržované a vyznačené a nabízejí mnoho laviček, vyzývajících kolemjdoucí k příjemnému posezení v přírodě. Odpočiňte si během své dovolené, vychutnejte si sluneční paprsky a kochejte se výhledem do údolí z vyhlídkového místa Plateau Gallzein! V tyrolské rekreační oblasti Stříbrný region Karwendel najdete také mnoho atraktivních pamětihodností, které stojí za zhlédnutí.

Také v zimě nabízí Gallzein širokou paletu dovolenkového vyžití! Přímo v Gallzeinu se nachází sáňkařská dráha a běžkařská trať. Sáňkaři z Gallzeinu jsou majiteli četných cen a na zdejší sáňkařské dráze se v této sportovní disciplíně konají také mezinárodní závody. Běžkařská trať nabízí milovníkům zimních sportů úchvatný pohled na Karwendel a Rofan. Autem se k lyžařským sjezdovkám dopravíte za pár minut.

Hodnocení
Moje hodnocení:

Tipy pro volný čas Gallzein

Alle Freizeittipps anzeigen


Kontakt Gallzein

TVB Silberregion Karwendel
Münchner Straße 11, A-6130 Schwaz

Telefon
+43 5242 63240
FAX
+43 5242 63240 99
Úvodní stránka
https://www.silberregion-karwendel.com/de-at/da...
E-Mail
info@silberregion-karwendel.com

Poptávka a Objednávka prospektů Ubytování

Horské lanovky Letní provoz
  • Schwaz-Pill - Kellerjochbahn
    04.07.2020 - 04.10.2020 (1 Vlek)
Unterkünfte finden Gallzein
Letzte Bewertungen

Keine Einträge gefunden.

Es wurden %count% Einträge gefunden. Bitte Suche verfeinern.

Lokale Suchergebnisse (Dálka <= 25km)

Další výsledky (Dálka > 25km)

Všechny %count% Výsledky vyhledávání

%name% %region%
%type% %elevation%