Lyžařské oblasti Moravskoslezský kraj

Lyžařská oblast SKI Bílá

528 - 744m
Karta
Karte ausblenden
SKI Bílá
528 - 744m
Plán sjezdovky Lyžařská oblast SKI Bílá
Aktuelle InformationenDnes, 15:29
Dnes, 15:29
Datum
-
Hora
-
Údolí
Otevřené vleky

Vleky

3
1
0
0
0
3

Provozní doba Zima

Sezóna
-
Provozní doba
08:30 - 16:00

Sjezdovky

Začátečníci
0,9 km (1)
snadný
2,7 km (3)
střední
2,8 km (5)
obtížný
žádné údaje
celkově
5,6 km

Lyžařská oblast

Lyžařský areál v Bílé v Beskydách se nachází v údolí řeky Bílá Ostravice. Rozkládá se v bezprostřední blízkosti státní silnice 1. třídy č.56 z Frýdku-Místku, vedoucí směrem na hranici se Slovenskem na Bumbálce. Přímo na tuto silnici navazují parkoviště areálu s kapacitou cca 650 vozidel.

Lyžařský areál je tvořen řadou sjezdových tratí od závodní sjezdovky s homologací FIS přes sjezdovky střední obtížnosti až po sjezdovky pro začátečníky a výuku dětí. Součástí areálu je Snowpark pro snowboarding, umístěný na sjezdovce č. 5 v jižní části areálu.

Všechny sjezdovky jsou uměle zasněžovány technickým sněhem. Některé sjezdovky jsou vybaveny i umělým osvětlením, umožňujícím kvalitní večerní lyžování.

Příznivci běžeckého lyžování mohou využít čtyři upravované běžecké trasy o délce 20 a 33 a 10km a 16 km, využívající stávající turistické trasy Beskyd.

V areálu je v provozu lyžařska škola i pro ty nejmenší začínající lyžaře a SKI servis a půjčovna lyžařského vybavení jak pro sjezdové lyžování, tak i pro snowboarding a běh na lyžích.

Areál je plně vybaven kvalitním zázemím stravovacích služeb a ubytovacích možností, jejichž kapacita je doplněna i dalšími zařízeními v blízkém okolí.

Zdroj: www.skibila.cz/cs/zima/ski-areal/

Hodnocení 4,3
Moje hodnocení:
Letzte Bewertungen

Webové kamery

Keine Einträge gefunden.
Es wurden %count% Einträge gefunden. Bitte Suche verfeinern.
Lokale Suchergebnisse (Dálka <= 25km)
Další výsledky (Dálka > 25km)
Všechny %count% Výsledky vyhledávání
%name% %region%
%type% %elevation%