Lyžařský areál Kopřivná

Logo Kopřivná
Logo Kopřivná

Informace

Atmosféru luxusního horského lyžování a zimních radovánek se vším, co k tomu patří, navíc v památkově a přírodně chráněné zóně s nejčistším vzduchem ve střední Evropě, tak tu si opravdu užijete jen u nás, v areálu Kopřivná, v srdci nejvyšších hor Moravy.

Ski areál Kopřivná je provozovatelem nejdelší sjezdovky (délka trati je 1350 m) a nejnovější 4-sedačkové lanovky ze všech středisek...

Přečtěte si více
Informace

Atmosféru luxusního horského lyžování a zimních radovánek se vším, co k tomu patří, navíc v památkově a přírodně chráněné zóně s nejčistším vzduchem ve střední Evropě, tak tu si opravdu užijete jen u nás, v areálu Kopřivná, v srdci nejvyšších hor Moravy.

Ski areál Kopřivná je provozovatelem nejdelší sjezdovky (délka trati je 1350 m) a nejnovější 4-sedačkové lanovky ze všech středisek sjednocených do jednotného odbavovacího systému, který v našem údolí přímo Pod Pradědem sdružuje šest areálů se sedačkovými lanovkami a zhruba desítkou lyžařských vleků. Jsme pyšní na to, že máme nejdelší uměle osvětlenou sjezdovku na Moravě a nabízíme tak po celou zimní sezónu výborné lyžařské podmínky i pro každodenní večerní lyžování. Kvalitu našeho zasněžovacího systému a náš zápal pro věc prokázala loňská sezóna, kdy drtivá většina skiareálů skončila díky nezvykle mírné zimě bez sněhu, my jsme však naopak zaznamenali rekordní návštěvnost bez přerušení provozu. Certifikovaná, široká a pro noční lyžování dokonale osvětlená trať je i vícekrát denně s nejvyšší pečlivostí strojově upravována. Hodinová přepravní kapacita komfortní 4sedačkové lanovky a vleku činí úctyhodných 3200 osob za hodinu, takže plynulost odbavení je příkladná.

Pro lyžaře a snowboardisty sjezdovka nabízí pro dospělé i pro děti několik bezpečných terénních, nejen ze sněhu modelovaných, překážek pro zábavu. Jen u nás si může každý zcela zdarma vyzkoušet bezpečné (i akrobatické) skoky do největší vzduchové doskokové matrace v ČR (BIG AIR BAG).

Ski areál Kopřivná myslí na děti. Máme od hlavní sjezdovky bezpečně oddělenou samostatnou dětskou sjezdovku, která je vybavena moderním pohyblivým přepravním pásem, najdete zde i kvalitní lyžařskou školu se zkušenými profesionálními instruktory, kteří Vašim dětem pomohou učinit první správné kroky na lyžích. Až děti omrzí lyžování, mohou se vyřádit v dětském zimním parku, kde mohou zcela zdarma pod dohledem rodičů (nejlépe z přilehlého Apres Ski baru J) donekonečna užívat skluzavek, sněžného hradu nebo bezpečného bobování na uzavřené části sjezdovky právě jen pro děti. Nejen úplně každé dítě, ale i většina dospělých určitě neodolá jízdě na speciální nafukovací pneumatice v oblíbené snowtubingové dráze plné klopených zatáček ve sněžném korytě nejen nahoru, ale pomocí speciálního vleku i nahoru.

Náš areál, to jsou služby, na něž jsou zvyklí návštěvníci spíše alpských středisek. Nejenže je u nás parkování přímo v areálu zcela zdarma, ale zjistíte, že Vám při parkování v exponovaných dnech bude asistovat náš personál a počet míst k parkování je omezen tak, aby nedošlo k přehlcení areálu ani tehdy, když všechny místa pro parkování jsou plná. Nestojíme totiž o fronty na lanovky a vleky, chceme, aby u nás byli všichni návštěvníci spokojení. Platí, že kdo zaparkuje, ten si také v pohodě zalyžuje. Přímo v areálu najdete plně vybavenou půjčovnu pro začátečníky i velmi náročné zákazníky, kde také poskytneme odpovídající servis.

Troufáme si tvrdit, že u nás naleznete naprosto neobvyklý rozsah gastro služeb. Přímo na sjezdovce najdete pět gastrozařízení, která v různých cenových relacích nabízejí tradiční lyžařské nápoje a speciality a příjemné posezení ve vyhřívaných stylových prostorách. U spodní stanice vleku jsme vybudovali příjemné a vytápěné Bistro i pro 140 lidí, kde si můžete vybrat z denního menu teplých jídel nejen Vy, ale i Vaše děti. U dětského zimního parku a snowtubingové dráhy vyrostl oblíbený stylový Apres ski bar - "deštník", kde panuje skutečně ta správná lyžařská nálada. Hlavně v krásných dnech je obrovským lákadlem náš Panorama Ski bar s terasou pod horní stanicí lanovky nádherným výhledem na panorama Jeseníků a jejich podhůří. Ve spodní části sjezdovky vévodí celému areálu náš Horský hotel Kopřivná s vyhledávanou panoramatickou restaurací a výhledem do údolí a přímo na sjezdovku.

Náš areál jde s dobou, samozřejmostí pro nás je, že ve všech našich provozech lze platit platebními kartami, resp. hosté našeho hotelu mohou platit hotelovým čipem, všechny naše provozy jsou pokryty bezplatným připojením k internetu prostřednictví free WiFi, a odbavovací systém vleku a lanovky používá nejmodernější systém bezkontaktních karet, takže našimi turnikety jen projdete s čipovou kartou v kapse. Areál je vybaven obří interaktivními mapou s informacemi nejen o našem areálu, ale i o areálech zapojených do jednotného odbavovacího systému.

Přijeďte se přesvědčit.

Quelle: www.koprivna.cz/ski-areal-koprivna-po...

Kontaktujte nás

Chata Kopřivná
Malá Morávka 122, 79336 Malá Morávka
+420 776 809820
+420 776 809 820
https://www.koprivna.cz
Logo
Tombola
Produkt-Paket für die ganze Familie
Primavera XXL-Gewinnspiel
Lyžování, sníh a počasí

Lyžování, sníh a počasí

Lyžování, sníh a počasí
Rozsáhlé informace o všech lyžařských střediscích v Evropě. Mapy sjezdovek, hloubka sněhu, webové kamery a další informace zaručují maximální zábavu na sjezdovkách.
Lyžování, sníh a počasí

Zpravodaj

Náš newsletter vás informuje o atraktivních nabídkách na dovolenou, akcích, soutěžích a mnohém dalším.
Přihlaste se k odběru newsletteru
Děkujeme za vaši registraci

Vaše e-mailová adresa byl přidán do poštovního seznamu.

Nejoblíbenější lyžařská střediska