Lyžařský areál Praděd - Klobouk / Ski Karlov

Logo Praděd - Klobouk / Ski Karlov
Logo Praděd - Klobouk / Ski Karlov

Informace

Lyžařské středisko se nachází v jedné z největších lyžařských oblastí Jeseníků – Malá Morávka Karlov, v nadmořské výšce od 650 do 950m. V lyžařské oblasti je k dispozici celkem 18 sjezdovek všech obtížností (modrá, červená a černá) v celkové délce cca 14,5 km. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a většina je vybavena umělým zasněžováním.V okolí jsou rovněž strojově upravované běžecké tratě v...

přečtěte si více
Informace

Lyžařské středisko se nachází v jedné z největších lyžařských oblastí Jeseníků – Malá Morávka Karlov, v nadmořské výšce od 650 do 950m. V lyžařské oblasti je k dispozici celkem 18 sjezdovek všech obtížností (modrá, červená a černá) v celkové délce cca 14,5 km. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a většina je vybavena umělým zasněžováním.V okolí jsou rovněž strojově upravované běžecké tratě v délce 70 km.

Ski Karlov s.r.o. provozuje tři lyžařské areály - Areál Praděd a Klobouk v Karlově pod Pradědem a areál Čerťák v Horním Václavově u Bruntálu. Celkem 9 sjezdovek zde obsluhují 3 sedačkové lanovky (1 zatím ve výstavbě), 3 vleky a 2 pojízdné koberce pro děti ve dvou lyžařských školkách. Hodinová kapacita lanovek a vleků přesáhne 8000 os./hodinu a zajistí lyžování bez front.

Ve všech areálech platí společný skipas. Novinkou je i společný skipas Ski Jeseníky.

Lyžařské středisko SKI Karlov nabízí dokonalé vyžití pro milovníky lyžování i snowboardingu ve třech lyžařských areálech – Praděd, Klobouk a Čerťák. Areály Praděd a Klobouk se nachází v Karlově pod Pradědem. Areál Čerťák, najdete nedaleko v Horním Václavově. Lyžařské areály jsou propojeny Ski busem a platí zde jednotný skipas. Parkovaní je ve všech areálech pro návštěvníky Ski Karlov zdarma.

Zdroj: www.skikarlov.cz/index.php/cs

Lyžování, sníh a počasí

Lyžování, sníh a počasí

Lyžování, sníh a počasí
Rozsáhlé informace o všech lyžařských střediscích v Evropě. Mapy sjezdovek, hloubka sněhu, webové kamery a další informace zaručují maximální zábavu na sjezdovkách.
Lyžování, sníh a počasí

Zpravodaj

Náš newsletter vás informuje o atraktivních nabídkách na dovolenou, akcích, soutěžích a mnohém dalším.
Přihlaste se k odběru newsletteru
Děkujeme za vaši registraci

Vaše e-mailová adresa byl přidán do poštovního seznamu.

Nejoblíbenější lyžařská střediska