Lyžařský areál SKI Turecká-Krížna

Informace

SKI Turecká-Krížna je zimné stredisko situované nad obcou Turecká, priamo v srdci Veľkej Fatry, na svahu KRÍŽNA, 1574 m.n.m., kde je od B.Bystrice vzdialené iba 18 km na smer Ružomberok. Jeho stredne veľká rozloha je ideálna pre zimné aktivity ako lyžovanie, sánkovanie, snowboarding, freeriding, skialp, turistiku. K dispozícii pre Vás sú: lyžiarska škôlka s profesionálnymi inštruktormi,...

Přečtěte si více
Informace

SKI Turecká-Krížna je zimné stredisko situované nad obcou Turecká, priamo v srdci Veľkej Fatry, na svahu KRÍŽNA, 1574 m.n.m., kde je od B.Bystrice vzdialené iba 18 km na smer Ružomberok. Jeho stredne veľká rozloha je ideálna pre zimné aktivity ako lyžovanie, sánkovanie, snowboarding, freeriding, skialp, turistiku. K dispozícii pre Vás sú: lyžiarska škôlka s profesionálnymi inštruktormi, rešturácia Lúčky, Ski servis, široké možnosti ubytovania na svahu, súkromí, či penziónoch, ktoré s bezplatným parkovaním a inými výhodami tvoria pevný základ Vašej ideálnej rodinnej dovolenky.

Zdroj: Úvodná stránka lyžiarskeho strediska www.skiturecka.sk/

Tombola
Produkt-Paket für die ganze Familie
Primavera XXL-Gewinnspiel
Lyžování, sníh a počasí

Lyžování, sníh a počasí

Lyžování, sníh a počasí
Rozsáhlé informace o všech lyžařských střediscích v Evropě. Mapy sjezdovek, hloubka sněhu, webové kamery a další informace zaručují maximální zábavu na sjezdovkách.
Lyžování, sníh a počasí

Zpravodaj

Náš newsletter vás informuje o atraktivních nabídkách na dovolenou, akcích, soutěžích a mnohém dalším.
Přihlaste se k odběru newsletteru
Děkujeme za vaši registraci

Vaše e-mailová adresa byl přidán do poštovního seznamu.

Nejoblíbenější lyžařská střediska