Lyžařský areál Salamandra

Logo Salamandra
Logo Salamandra
Hodnoty sněhuVčera, 14:08
Včera, 14:08
Datum
20 cm
Mountain
15 cm
Tal
0 von 2
Otevřené výtahy

Výtahy

1
1
0
0
0

Provozní doba Zimní

Sezóna
16.12.2023 -
Operace
08:30 - 15:30

Svahy

Začátečníci
k.A.
snadno
k.A.
střední
1,4 km (1)
heavy
k.A.
celkem
1,4 km

Inovace

Online prodej skipasů za výhodnější ceny na skipas.salamandra.sk/


Lyžařský areál

Vítejte v lyžařském středisku SALAMANDRA Resort, které se nachází uprostřed jedinečné přírody Štiavnických vrchů, nedaleko historicky významného města Banská Štiavnica. Moderní a technicky kvalitní středisko nabízí lyžařům ideální sportovní vyžití na středně náročných sjezdovkách v jedinečném prostředí s mimořádným historickým dědictvím.

Středisko SALAMANDRA je nejjižněji položeným střediskem na Slovensku. Díky tomu je nejblíže dostupným lyžařským střediskem s lanovkou pro lyžaře ze západního a jižního Slovenska. Je jedním z nejzajímavějších lyžařských středisek na Slovensku díky severozápadní orientaci sjezdovky, optimální obtížnosti a poměrně chladnému zimnímu počasí.

Lyžařské středisko je vhodné zejména pro rodiny s dětmi, což naznačuje i otevření nového, rodinně orientovaného hotelu Salamandra. Děti do 12 let zde mají pobyt zdarma, k dispozici je dětské wellness centrum se speciálně upravenými teplotami a nabídkou procedur, celoročně jsou k dispozici animátoři a hotelový maskot Salamandrik.
Středisko je atraktivní moderní čtyřsedačkovou lanovkou s bublinami, bezkontaktním turniketovým systémem, moderním zasněžovacím systémem, přírodním jezerem, tzv. tajchem, a kvalitním zázemím nezbytným pro profesionální provoz během zimní sezóny.
Dopřát si sportovní relaxaci v resortu SALAMANDRA znamená načerpat energii z jedinečné harmonie štiavnické přírody a ducha hornické historie, podpořené profesionální péčí a kvalitními službami moderního rodinného resortu.

Zdroj: www.salamandra.sk

Kontakt

Salamandra Resort
Horný Hodrušský tajch, SK-96661 Hodruša Hámre

Telefon
+421 905 398 718
Magnetický telefon
+421 905 398 718
Domovská stránka
https://www.salamandra.sk/
Dotazy
Horské železnice Sdružení cestovního ruchu
Hodnocení 3,0
Moje hodnocení:
Letzte Bewertungen

Webové kamery

Tombola
zwei Shokz-Kopfhörer
Gewinnspiel Shokz Open-Ear Kopfhörer