Aufhausen 165, 5721 Aufhausen / Zell am See
Naše apartmány se nachazí v Národním parku Hohe Tauern, na sluneční straně mezi Zell am See a Kaprunem v části obce Aufhausen. Mají nádherný panoramatický výhled na okolo ležící vrcholky hor a ledovcové lyžařské územi Kitzsteinhorn. Komfortní apartmány jsou velmi dobře vybaveny. Nechybí pokojový sejf, stejně tak 2 televizory s kabelovým příjmem, radio, kompletně zařízený kuchyňský kout s kávovarem a ke společnému použití je myčka na nádobí a mikrovlná trouba.
Léto
Léto v Zell am See. Jezero Zeller See s kvalitou pitné vody láká v létě k potápění . Ze Schmittenhöhe,
jedné z nejhezčích horských vyhlídek Rakouska, je možné pozorovat impozantní vrcholy pohoří Hohe Tauern – a pod Vámi se rozkládá horské město Zell am See.
30 prozent greenfee sleva pro naše hosty !
Golfistům se nabízí pro jejich vášeň golfové zařízení s 36 děrami. Golfové hřiště je vzdáleno 5 minut chůze.
Rezervování startovního času
Golf Alpin Pass (slevněný)
Vyučování golfu ( škola Evan Teplitsky )
4 golfová hřiště v nejbližším okolí (asi 25 km)
Pro všechny ostatní, kteří chtějí zkusit něco nového, se nabízí v této oblasti mnoho moderních druhů sportu jako kanoistika, horolezectví, inline-skaten, cyklistika atd.
Co se týká sportu jsme téměř neporazitelní-přes 40 sportovních druhů čeká na vyzkoušení. Příjemně teplé jezero Zeller See zve všechny ke koupání, potápění, surfování plachtění. Turisté nachází stejně ideální podmínky jako cyklisté, tenisté a milovníci koní. Zda sám, ve dvou nebo s celou rodinou, při této letní mnohotvárnosti v půvabné krajině si přijde každý na své. Kryté bazény, tenisová a squashová hala v okolí.
only Cash
Aufhausen 165, 5721 Aufhausen / Zell am See