Barfußweg Schrattenberg - Valtice
Cestování naboso.
Pětikilometrová trasa vede ze Schrattenbergu do Valtic a zpět.
Přeshraniční okružní stezka.
Kolem vinic vás stezka zavede do České republiky, kde vede částí kulturní krajiny "Valtice-Lednice",...
Cestování naboso.
PÄtikilometrová trasa vede ze Schrattenbergu do Valtic a zpÄt.
PÅeshraniÄní okružní stezka.
Kolem vinic vás stezka zavede do Äeské republiky, kde vede Äástí kulturní krajiny "Valtice-Lednice", která byla zapsána do seznamu svÄtového kulturního dÄdictví UNESCO.
Stanice zprostÅedkovávají různé smyslové vjemy
Podél okružní trasy, která zaÄíná za Schrattenbergem smÄrem k Äeským hranicím, se nachází jedenáct stanic, jejichž cílem je zprostÅedkovat různé smyslové vjemy. Doprovází vás maskot „Berti Barfuss“. VÄtšina trasy je vhodná pro chůzi naboso. Na pÅístupových cestách se doporuÄuje nosit trekové sandály
NezapomeÅte si vzít pas
Pokud jedete z VídnÄ, dostanete se k nám po dálnici A5 smÄrem na Poysdorf. SjeÄte na výjezdu „Poysdorf Nord“. Po cca 5 km dorazíte do Schrattenbergu. Naše stezka pro chůzi naboso zaÄíná v ulici Kleine Zeile.
Po znaÄené pÅístupové stezce se u Schrattenbergu dostanete k asi 5 km dlouhé stezce pro chůzi naboso, která se nachází v malebné krajinÄ na takzvaném „Raistenu“.
Aktivity na trase
Oblíbené prohlídky v okolí
Nenechte si ujít nabídky a inspiraci pro vaši příští dovolenou
Vaše e-mailová adresa byl přidán do poštovního seznamu.