Lyžařský areál Klínovec / Keilberg

Logo Klínovec / Keilberg
Logo Klínovec / Keilberg
Plán sjezdovek Lyžařský areál Klínovec / Keilberg
Aktuální informaceDnes, 01:59
Dnes, 01:59
Datum
-
Mountain
-
Tal
Otevřené výtahy

Výtahy

11
5
0
0
0
5

Provozní doba Zimní

Sezóna
17.12.2022 - 16.04.2023
Operace
09:00 - 16:00

Svahy

Začátečníci
k.A.
snadno
17,3 km (19)
střední
10,5 km (9)
heavy
3,7 km (4)
celkem
31,5 km

Inovace

Rozhodně nové večerní lyžování na oblíbené modré sjezdovce Dámská! Osvětlená v celé své kráse, délce necelých 1,5 km, šířce až 40 metrů a s převýšením 230 metrů bude připravená na komfortní lyžovačku i díky tomu, že na vrchol vás vyveze naše nejnovější lanovka s vyhřívanými sedadly a oranžovou krycí bublinou. Večer vás tak čeká perfektní lyžařský zážitek! Lepší „večerko“ v ČR nenajdete.

Nová modrá sjezdovka směrem do Jáchymova, obkružující aktuální červenou. V této sezóně odkázána na přírodní sníh, od další sezóny již včetně zasněžování.


Lyžařský areál

Vítáme vás ve SKIAREÁLU KLÍNOVEC, největším lyžařském areálu v Krušných horách!

Pouhých 120 km od Prahy, 100 km od Plzně a 15 km od Karlových Varů najdete kompletní zázemí špičkového lyžařského střediska. Samozřejmostí jsou uměle zasněžované sjezdovky a jejich denní úprava. Každoročně modernizovaný systém výroby technického sněhu letos posílil o dalších pět sněhových děl. Můžete si zajezdit celkem na 31,5 km sjezdovek se 5 lanovkami, 11 vleky a 5 lyžařskými pásy dětských parcích. Nové lanovky jsou kryty naší typickou oranžovou bublinou, která vám poskytne nadstandardní komfort při cestě za vašimi lyžařskými dobrodružstvími. Nejdelší ze sedačkových lanovek obsluhuje novou sjezdovku do Jáchymova, která s délkou 2 950 metrů a šířkou 50 – 100 metrů patří k nejdelším a nejširším sjezdovkám v České republice.

Rozšíření se dočkala i část sjezdovky Přemostěná pod mostem přes komunikaci, čímž se výrazně zlepšilo napojení sjezdovky Turistická na lanovku Suzuki a tato část areálu se tak stala pro všechny návštěvníky mnohem atraktivnější.

Pro vyznavače freestylu připravujeme Funpark s celou řadou překážek a skoků. Milovníci freeridu mají při vhodných podmínkách možnost využít dvou kilometrů neupravovaných sjezdových tratí s přírodním sněhem. K dispozici jsou půjčovny lyžařského vybavení a certifikovaní instruktoři v lyžařských školách. Vícedenní skipasy jsou platné i pro sousední lyžařský areál Fichtelberg v Německu. V rámci Interskiregionu Fichtelberg – Klínovec tedy nabízíme celkem 47 kilometrů sjezdovek, 1 kabinovou lanovku, 7 sedačkových lanovek a 15 vleků. Spojení mezi areály zajišťuje skibus zdarma. Skipasy je možné zakoupit i online, což vám ušetří peníze i čas.

Během lyžování i po něm si můžete vybrat z několika restaurací, rychlých občerstvení, ski barů a apres-ski stanů, kde jsou pro vás denně připravována čerstvá jídla a nápoje všeho druhu. Pro běžkaře udržujeme 146 kilometrů běžeckých tratí včetně populární lyžařské magistrály vedoucí na Horní Halži.

Pro návštěvníky máme připraveno 2 500 parkovacích míst ZDARMA.

Přejeme vám příjemnou návštěvu a mnoho zábavy na Klínovci.

Naplánujte si dovolenou

Zobrazit všechna ubytování

Kontakt

Skiareal Klinovec s.r.o.
Loučná pod Klínovcem 207, CZ-431 91 Vejprty

Telefon
+420 415240240
Magnetický telefon
+420 415240240
Domovská stránka
https://klinovec.cz/
Dotazy
Horské železnice Sdružení cestovního ruchu
Hodnocení 4,6
Moje hodnocení:
Ubytování Klínovec / Keilberg
Nejnovější recenze

Webové kamery

Tombola
zwei Shokz-Kopfhörer
Gewinnspiel Shokz Open-Ear Kopfhörer