Lyžařský areál Turracher Höhe

Logo Turracher Höhe
Logo Turracher Höhe
Plán sjezdovek Lyžařský areál Turracher Höhe
Hodnoty sněhuDnes, 02:01
Dnes, 02:01
Datum
50 cm
Mountain
30 cm
Tal
8 von 15
Otevřené výtahy

Výtahy

7
7
1
0
0
1
1

Provozní doba Zimní

Sezóna
01.12.2023 - 14.04.2024
Operace
09:00 - 16:00

Svahy

snadno
14,5 km
střední
24 km
heavy
3,5 km
celkem
42 km

Inovace

  • NEU ab November 2023: Wildkopfbahn - ein moderne ca. 600 Meter lange 6er-Sesselbahn mit komfortablen Sitzen und automatischen Schließbügeln
  • NEU seit Dezember 2022: Hirschkogellift - ein ca. 750 Meter langer Schlepplift
  • Investierung in die Beschneiungsanlage
  • Pistenverbesserungen
  • NEU! ONLINE TICKETS über unseren Webshop: Ab kommenden Winter wird es möglich sein, Tages- & Mehrtages-Skipässe in unserem Webshop zu kaufen. Sie erhalten nach Kaufabschluss einen QR-Code mit dem Sie den Skipass bei unseren Kassen oder einem unserer Ticketautomaten abholen können.

Das Skiticket kann für Ihren nächsten Skitag auf der Turracher Höhe aufgeladen werden, womit Sie sich den Weg zur Kassa/zum Automaten sparen und direkt durch das Drehkreuz gehen können.


Lyžařský areál

Turracher Höhe je tu k dispozici pro nekonečnou radost z jízdy na lyžích, pro všechny možné s ní spojené příjemné zážitky, a také zajišťuje co nejvyšší záruku sněhu.

Skvělé sjezdovky v nádherné a vysoko položené poloze. Moderní a pohodlné lanovky a vleky. Co nejlepší sněhové podmínky, v neposlední řadě díky celoplošným sněhovým srážkám v této oblasti. Na rozsáhlých sjezdovkách lyžařské oblasti je hodně místa a spousta drobných příjemných zážitků,a to vše dohromady vytváří na Turracher Höhe příjemný pocit zimní pohody.

Pocit zimního prožitku štěstí je důsledkem komplexní pohody, která dalece přesahuje jen čistý požitek z jízdy. Na Turracher Höhe, malé, ale speciální lyžařské oblasti mezi Korutany a Štýrskem ,vysoko v horáchen Nockberge se sen stává skutečností. Zde hosty očekávají zimní výlety do výšek díky lanovkám a vlekům, které dosahují až do výše 2 205 metrů. Samozřejmě je zde i spousta příjemných atrakcí kolem lyžování – příjemně vytopený "obývací pokoj" v údolní stanici Kornockbahn, který je k hostům vždy přátelský a pohostinný, -všude jsou k dispozici lehátka na nejkrásnějších místech sahajících až k Turracher Pistenbutler. Člověk se tu cítí jako jeho veličenstvo na lyžích.

Je tu prostor pro lyžování pro začátečníky a také pro skutečné mistry, pro carving a také pro snowboardisty, neboťpro ty všechny tu je na rozsáhlých sjezdovkách dostatek místa. Pestrost oblasti sahá výrazně ještě dále: běh na běžkách, bruslení, zimní turistika, turistika na sněžnicích, karling ...

Turracher Höhe je považován za malou speciální oblast vhodnou pro rodiny, nachází se mezi Korutany a Štýrskem. Je zde k dispozici :14 lanovek a vleků (4 6-sedačkové lanovky, 1 kombinované lanovka, 1 sedačkové vleky, 7 tažné vleky, 1 lanové vleky) a 41 kilometrů různorodých sjezdovek s rozdílnými stupni obtížnosti.

Naplánujte si dovolenou

Zobrazit všechna ubytování

Kontakt

Bergbahnen Turracher Höhe
Turracher Höhe 178, A-8864 Turracher Höhe

Telefon
+43 4275 8252
Magnetický telefon
+43 4275 8252
Fax
+43 4275 8252 17
Domovská stránka
https://www.turracherhoehe.at
Dotazy
Horské železnice Sdružení cestovního ruchu
Hodnocení 3,9
Moje hodnocení:
Nejnovější recenze

Webové kamery

Tombola
zwei Shokz-Kopfhörer
Gewinnspiel Shokz Open-Ear Kopfhörer