BERGFEX: Lyžařská oblast Tauplitz / Bad Mitterndorf - Schneebären - Dovolená na lyžích Tauplitz / Bad Mitterndorf - Schneebären

Lyžařské oblasti Štýrsko

Lyžařská oblast Tauplitz / Bad Mitterndorf - Schneebären

900 - 1.965m
Karta
Karte ausblenden

Tauplitz / Bad Mitterndorf...

900 - 1.965m

Plán sjezdovky Lyžařská oblast Tauplitz / Bad Mitterndorf - Schneebären
Údaje o sněhuDnes, 05:01
Dnes, 05:01
Datum
180 cm
Hora
20 cm
Údolí
0 z 17
Otevřené vleky

Vleky Tauplitz / Bad...

12
4
1
0
0

Provozní doba Zima

Sezóna
24.12.2020 - 05.04.2021
Provozní doba
08:45 - 16:00

Sjezdovky Tauplitz / Bad...

snadný
18 km
střední
19 km
obtížný
6 km
celkově
43 km
Covid-19 Maßnahmen Tauplitz / Bad Mitterndorf - Schneebären
Kontrolliertes Anstellen im Kassabereich
Kontrolliertes Anstellen an Liftanlagen
Durchlüftung von Gondelbahnen
Desinfektionsmittel in öffentlichen Bereichen
Skitickets online buchbar

Novinky Tauplitz / Bad Mitterndorf - Schneebären

Bei der Talstation der 4er-Sesselbahn Tauplitz begrüßen wir dich im runderneuerten Ambiente: Ein komfortables Skidepot mit versperrbaren und beheizbaren Schränken bietet höchsten Komfort, das Cafe, Restaurant "die Tauplitzerin" begeistert mit kulinarischen Hochgenüssen und modernem Gastraum. Am besten du überzeugst dich selbst :-)

Frisch verliebt

Wer die Tauplitz kennt, liebt die Freiheit über der Baumgrenze, unsere alpinen Skiberge, die märchenhaft "heile Welt", die gemütlichen Skihütten und die einzigartige Sonnenlage.

Unsere 8er-Gondelbahn ist ein voller Erfolg. Besonders ambitionierte Carver und sportliche SkifahrerInnen powern sich auf den superlangen und selektiven Abfahrten liebend gerne aus und jubeln über noch mehr Freeride-Freiheit.

Die Gipfel- und Alm-Winterwanderwege sind den nicht-skifahrenden Tauplitzfreunden gewidmet, mit 360 Grad Panorama-Freiheit am Lawinenstein.

Die schneesichere Tauplitz muss man einfach lieben und vor allem "live" erleben. Am besten schon diesen Winter! Wir freuen uns auf dich :-)


Lyžařská oblast Tauplitz / Bad Mitterndorf - Schneebären

Mnohem více,než jen hora na lyžování ...

Hodnověrný
Naše lyžařská oblast se nachází ve slunečné terasové poloze, převážně v alpské krajině většinou nad hranicí lesů. Přírodně tvarované sjezdovky splňují všechna přání, * každý požadavek a každý stupeň obtížnosti*. Rozsáhlé sjezdovky nabízejí dostatek volnosti pohybu pro vychutnání ostrých carvingových sjezdů. Naše horská lyžařská oblast má až do výšky 1 965 m množství přírodního sněhu a volný prostor pro vysněné sjezdy v hlubokém sněhu.

Jistota sněhové vrstvy
Díky příznivé zeměpisné poloze je Tauplitz jednou z oblastí Alp, kde je nejvíce zajištěn dostatek sněhu. Záznamy uvádějí výšku sněhu až do 5 metrů, v březnu se zde nachází většinou více než 3 metry sněhu, solidní základ pro lyžování na slunci. Zároveň používáme moderní sněhovací zařízení a tak můžeme nabídnout "záruku sněhu od začátku prosince do konce dubna".

Moderní vybavení
V průběhu modernizace pod heslem "Nový Tauplitz" od 2001 do 2003* byly zřízeny nově vleky na planině Almplateau (6-sedačková dráha Lawinenstein, 4-sedačková dráha Schneiderkogel, paralelní tažný vlek Großsee atd). Sjezdovky v oblasti Lawinenstein a Schneiderkogel jsou nyní skvěle vybaveny. 2005 jsme vybudovali nejmodernější sněhovací zařízení pro oblíbenou lyžařskou sjezdovku Tauplitzer.

Sympatická místa
*Jedinečnou v Rakousku je vesnice na Tauplitzalm v nadmořské výšce 1 650 m * s asi 1 000 lůžky pro hosty, utulnými chatami a restauracemi. Alm je v zimě zónou bez automobilů, z čehož se radují nejen děti.
Přímo u horské dráhy Talstation se nabízí kouzelná * horská vesnička Tauplitz* v 900 metrové nadmořské výšce.
Ten, kdo má rád procházky a delší noci, tomu se vřele doporučují krásné lázně Bad Mitterndorf.

Příznivé ceny
Hlásíme se k vyváženému poměru mezi cenou a kvalitou. Zvlášť cenově výhodné a vhodné pro rodiny jsou naše lyžařské paušální nabídky, ať už to je pro krátkou dovolenou na lyžích, lyžařské dny uprostřed týdne, nebo celý lyžařský týden. Informace a rezervace v našich kancelářích v Tauplitz +43(0)3688/2446-0 nebo v Bad Mitterndorf +43(0)3623/2444.

Co nejsrdečněji zve tým nového Tauplitz

Kontakt Lyžařská oblast Tauplitz / Bad Mitterndorf - Schneebären

Die Tauplitz
Tauplitz 71, A-8982 Bad Mitterndorf

Telefon
+43 3688 22 52
Sněhový telefon
+43 3688 2252 10
FAX
+43 3688 2252 25
Úvodní stránka
http://www.dietauplitz.com
Poptávky
Horské lanovky Turistický svaz
Hodnocení 4,2
Moje hodnocení:
Letzte Bewertungen

Webové kamery

Keine Einträge gefunden.

Es wurden %count% Einträge gefunden. Bitte Suche verfeinern.

Lokale Suchergebnisse (Dálka <= 25km)

Další výsledky (Dálka > 25km)

Všechny %count% Výsledky vyhledávání

%name% %region%
%type% %elevation%