Urlaubsregion Pyhrn - Priel

Windischgarsten

601 - 630m
Karta
Karte ausblenden
Windischgarsten
601 - 630m

Městečko Windischgarsten je centrem prázdninového regionu Pyhrn-Priel.

Historická sídla a úhledné obchody jsou oblíbenými atrakcemi, stejně jako široká škála kulturních a volnočasových aktivit.

To je to, co tě baví...
Dobrodružná hora Wurbauerkogel ve Windischgarsten nabízí hry, zábavu a vzrušení v jednom! Sedačkovou lanovkou se snadno dostanete k horské stanici, kde již horská restaurace láká na místní pochoutky. Skleněná panoramatická věž národního parku Wurbauerkogel ohromí výhledem na okolní hory - včetně 21 dvoutisícovek - a vzrušující expozicí o Národním parku Kalkalpen. Pokud jste ještě nenasáli vítr, měli byste se přehoupnout na Alpine Coaster, horskou dráhu do každého počasí, a v plné rychlosti tryskat přes kruhové objezdy přes skoky a vlny. Když už jsme u Karacha: V nově vybudovaném bikeparku na Wurbauerkogel si můžete nechat hvízdat vítr kolem uší. K dispozici jsou tři trasy pro horská kola – flow trail (snadný), freeride trail (střední) a downhill trail (obtížný). Ti, kteří se raději toulají porostem s lukem a šípy, se mohou zaměřit na kamzíky, vlky a medvědy na kurzu 3D lukostřelby. Horolezci naopak šplhají ve ferratovém parku Bannholzmauer směrem k nebi. Nápadná skalní věž, která se tyčí na úpatí Wurbauerkogel, nabízí čtyři via ferraty v stupních obtížnosti A/B až D/E.

kultury na nejvyšší úrovni
Kulturhaus Römerfeld ve Windischgarstenu - multifunkční dům pro akce - slouží na jedné straně jako místo pro kulturní setkání a na druhé straně si jej lze pronajmout jako místo pro konference a kongresy. O nezapomenutelné zážitky ve Windischgarstenu se v zimních měsících postarají zejména opulentní plesové noci. Kromě toho se akce jako tradiční Lederhosen Gathering staly nedílnou součástí kulturního života Windischgarstenu.

"Přehlídka dědictví UNESCO Niglo"
Každý rok 5. prosince se ve Windischgarstenu shromažďují tajemné postavy. Chystají se na průvod niglo, který je jen tady. Tato exkluzivita dokonce vysloužila shonu, který byl poprvé popsán před více než 150 lety, zápis na seznam nehmotného kulturního dědictví UNESCO. Mnohé ze zúčastněných postav a jejich tradiční kroje a masky najdete pouze zde v Garstnertalu. Máte chuť na něco opravdu speciálního? Pak pojďme k této historické adventní události!

Sportovní terén
Ať už venkovní nebo krytý bazén, fotbalové nebo beachvolejbalové hřiště, skater park, tenisové kurty, asfaltové dráhy, horolezectví, paragliding nebo závěsné létání – heslem je dostat se do kondice. Pro milovníky zimních sportů jsou k dispozici běžecké tratě, kluziště a curlingové dráhy nebo nedaleké lyžařské areály Wurzeralm a Hinterstoder.

Vydejte se do nočního života Windischgarstenu
Kdo se chce později večer pobavit, může tak učinit ve Windischgarstenových hospodách a tanečních sálech. Rozsáhlé oslavy se zde konají například v trendy „Altstadtu“, hudebním baru pro mladé a mladé srdcem.

Hodnocení 4,4
Moje hodnocení:

Tipy pro volný čas Windischgarsten

Alle Freizeittipps anzeigen


Kontakt Windischgarsten

Pyhrn-Priel Tourismus GmbH
Bahnhofstraße 2, A-4580 Windischgarsten

Telefon
+43 7562 5266
Úvodní stránka
https://www.urlaubsregion-pyhrn-priel.at/oester...
E-Mail
info@pyhrn-priel.net

Poptávka a Objednávka prospektů Ubytování

Jezera Windischgarsten
Horské lanovky Letní provoz
  • Wurzeralm / Spital am Pyhrn
    21.05.2022 - 09.10.2022 (2 Vleky)
  • Hinterstoder / Höss
    16.06.2022 - 18.09.2022 (2 Vleky)
Unterkünfte finden Windischgarsten
Letzte Bewertungen

Webové kamery

Keine Einträge gefunden.
Es wurden %count% Einträge gefunden. Bitte Suche verfeinern.
Lokale Suchergebnisse (Dálka <= 25km)
Další výsledky (Dálka > 25km)
Všechny %count% Výsledky vyhledávání
%name% %region%
%type% %elevation%