Urlaubsregion Pyhrn - Priel

Logo Urlaubsregion Pyhrn - Priel
Logo Urlaubsregion Pyhrn - Priel

Jdi do svého stromořadí!
V prázdninovém regionu Pyhrn-Priel se můžete dostat velmi blízko k nespoutaným horám Horního Rakouska

Léto v nespoutaných horách Horního Rakouska
Impozantní vrcholy, svěží zelené alpské louky a krajina jako z obrázkové knihy: I v létě na vás v prázdninovém regionu Pyhrn-Priel v nadmořské výšce 2 500 metrů čeká čistá příroda a vysoký život.

Obklopeni nedotčenými lesy, třpytivými horskými jezery a mohutnými štíty můžete zažít letní svěžest jako kdysi - s dnešními nabídkami: nabízíme jízdu na horských kolech, rafting a canyoning, stejně jako pádlování vestoje nebo lezení v lanové dráze. Nezapomenutelné: objevná cesta národním parkem Kalkalpen - domovem rysů, orlů a bezpočtu dalších chráněných živočichů a rostlin

Pěkně sportovní!
Pokud chcete poznávat prázdninový region Pyhrn-Priel pěšky, máte z čeho vybírat: máme téměř 600 kilometrů značených turistických tras všech stupňů obtížnosti – od procházek až po náročné via ferraty.
Průzkum na koni vás zavede na horské vrcholy se skvělými výhledy – včetně romantiky u táboráku a kovbojské nálady.
Na horské cyklisty čekají nezapomenutelné panoramatické trasy až k našim alpským chatám. A pro rekreační cyklisty pohodové okruhy s motivy pohlednic.
Alpine Coaster zaručuje zábavu ve vysoké rychlosti. Je to jedna z nejdelších letních sáňkařských drah v Evropě a svými kruhovými objezdy, strmými zatáčkami, skoky a vlnami zprostředkovává skutečný pocit alpské horské dráhy.
Při hraní golfu, obklopeném impozantním horským panoramatem, je nutná koncentrace. Nutno uznat, že s touto kulisou to není zrovna jednoduché.

Objevte hory a zažijte pohostinnost
Prázdninový region Phyrn-Priel si zachoval svou originalitu, autentičnost a vřelost. A to hned pocítíte: ať už na recepci v prázdninovém ubytování nebo po dlouhé túře na jedné z mnoha vysokohorských chat. A ochutnat můžete i vy: např. B. kousání do plátku křupavého selského chleba nebo Germstriezel vyrobeného podle starého domácího receptu.

Více dovolené s kartou Pyhrn-Priel AktivCard
Užijte si od poloviny května do poloviny října zdarma četné atrakce a výletní cíle v prázdninovém regionu Pyhrn-Priel! Protože s kartou Pyhrn-Priel AktivCard máte k dispozici dobrých 40 bezplatných a 20 bonusových služeb zdarma - ode dne příjezdu do dne odjezdu. Ať už muzea, bazény, túry s průvodcem nebo bezplatné jízdy na lanovkách Wurzeralm, Höss a Wurbauerkogel – vše je v ceně, jak často chcete! A to nejlepší na tom: Pyhrn-Priel AktivCard je k dispozici zdarma od jedné noci v jedné z více než 180 partnerských společností a přímo u pronajímatele!

Naplánujte si dovolenou

Zobrazit všechna ubytování

Hodnocení 4,8
Moje hodnocení:

Tipy pro volný čas Urlaubsregion Pyhrn - Priel

Zobrazit všechny tipy pro volný čas


Kontakt Urlaubsregion Pyhrn - Priel

Pyhrn-Priel Tourismus GmbH
Bahnhofstraße 2, A-4580 Windischgarsten

Telefon
+43 7562 5266
Domovská stránka
https://www.urlaubsregion-pyhrn-priel.at
E-Mail
info@pyhrn-priel.net

Žádost und Objednávka brožury Ubytování


Kontakt Horské železnice

Hinterstoder-Wurzeralm Bergbahnen AG
Nr. 21, A-4573 Hinterstoder

Telefon
+43 7564 5275
Fax
+43 7564 5275 130
E-mail
info@hiwu.at
Žádost und Objednávka brožury
Horské železnice Letní provoz
  • Wurzeralm / Spital am Pyhrn
    18.05.2023 - 01.11.2023 (2 Výtahy)
  • Hinterstoder / Höss
    18.05.2023 - 01.11.2023 (2 Výtahy)
Nejnovější recenze

Webové kamery

Tombola
2 Ü für 2 PAX oder Skipässe
Gewinnspiel Samnaun