Termíny turné
31,48km
309
- 428m
167hm
157hm
03:00h
- Stručný popis
-
This about 33 km long run tour leads from Bad Hall to St. Blasien via Großmengersdorf to Brunstatt, then along the Krems river and back to Bad Hall.
- Obtížnost
-
střední
- Hodnocení
-
- Trasa
-
Bad Hall0,1 kmSt. Blasien3,4 kmHaus des Gebetes6,1 kmPesendorf9,6 kmWeinheuriger Blumenhof10,5 kmGroßmengersdorf10,7 kmLandgasthaus Bachmayr10,8 kmKrottendorf16,1 kmPfarrkirche Neukematen17,9 kmNeukematen17,9 kmBrandstatt18,5 kmWinden20,7 kmHalbarting23,4 kmRohr im Kremstal26,8 kmLukaskirche30,7 kmPfarrkirche Bad Hall30,8 kmBad Hall31,0 km
- Nejlepší sezóna
-
ledúnobředubkvěčenčecsrpzářříjlispro
- Nejvyšší bod
- 428 m
- Cílová destinace
-
Bad Hall
- Výškový profil
-
AutorProhlídka “Kirchturmroas” cycle tour používá outdooractive.com na adrese ..
GPS Downloads
Obecné informace
Zastávka s občerstvením
Kulturní/Historické stránky
Slibný
Další výlety v regionech
-
Traunviertel
134
-
Tourismusregion Bad Hall
83
-
Bad Hall
53