Tyrolsko

Ferienregion Hall - Wattens

554 - 1.050m
Karta
Karte ausblenden
Ferienregion Hall - Wattens
554 - 1.050m

Srdečně vítejte v regionu Hall-Wattens v srdci Tyrolska v rakouských Alpách: Očekává Vás zde deset idylických vesnic ( Absam, Baumkirchen, Fritzens, Gnadenwald, Mils, Thaur, Tulfes, Volders, Wattenberg, Wattens ) a s Hall v Tyrolsku jedno z nejhezčích historických měst Rakouska. Příroda a kultura, tradice a moderna, městská atmosféra a neporušená krajina nabízí dojímavé protiklady a nečekanou symbiózu – a to 365 dnů v roce. Fantastické turistické cíle, počínaje historickým Starým městem v Hallu, přes Svět křišťálů Swarowski a Münze Hall s věží Münzerturm až po kostel Wallfahrtskirche v Absamu jsou bohatým zdrojem inspirace.

V sousedním městě Innsbruck lze rovněž při jednodenních výletech mnohé objevit: Goldene Dachl, skokanský můstek Bergisel, nebo také stadion Tivoli, kde se budou hrát utkání mistrovství Evropy ve fotbale. Díky kulturním a sportovním špičkovým akcím je region Hall-Wattens vyhledávaným cílem pro dovolenou a výlety pro všechny, kteří hledají mimořádné zážitky. Různé možnosti nakupování, pohostinné ubytovací zařízení, je jedno zda statek, penzion, prázdninový byt nebo hotel a množství gastronomických nabídek jsou dalšími přesvědčivými argumenty pro vaši návštěvu. Osobním automobilem, železnicí a autobusem, rovněž i letadlem se lehce dostanete do regionu Hall-Wattens.

V létě mají fanoušci přírody a sportu všechny možnosti: Vnitřní údolí, pohoří Karwendel a předhoří Alp Tuxer se prezentují jako ráj pro turistiku, cyklistiku a jízdu na horských kolech, nordic walking, horolezectví, jakož i plavání.

V zimě si můžete naplno užít přírodní a sportovní možnosti: Lyžařské středisko Glungezer jako tajný tip pro rodinné lyžování, nádherné zimní turistické trasy a široká nabídka možností k běhu na lyžích a bruslení zvýrazňují jedinečný charakter regionu.

www.hall-wattens.at

Hodnocení 4,9
Moje hodnocení:

Tipy pro volný čas Ferienregion Hall - Wattens

Alle Freizeittipps anzeigen


Kontakt Ferienregion Hall - Wattens

TVB Region Hall-Wattens
Unterer Stadtplatz 19, A-6060 Hall in Tirol

Telefon
+43 5223 45544 0
Úvodní stránka
https://www.hall-wattens.at
E-Mail
info@hall-wattens.at

Poptávka a Objednávka prospektů Ubytování

Horské lanovky Letní provoz
  • Glungezer
    04.06.2022 - 02.10.2022 (2 Vleky)
  • Innsbruck / Nordkette
    24.04.2021 - 07.11.2021 (3 Vleky)
  • Wildstättlift / Wattenberg
Letzte Bewertungen

Webové kamery

Keine Einträge gefunden.
Es wurden %count% Einträge gefunden. Bitte Suche verfeinern.
Lokale Suchergebnisse (Dálka <= 25km)
Další výsledky (Dálka > 25km)
Všechny %count% Výsledky vyhledávání
%name% %region%
%type% %elevation%