Lyžařský areál Kvilda

1.040 - 1.100m
Mapa
Skrýt mapu
Plán sjezdovek Lyžařský areál Kvilda
Aktuální informaceDnes, 20:19
Dnes, 20:19
Datum
-
Mountain
-
Tal
Otevřené výtahy

Výtahy

5
0
0
0
0
1

Provozní doba Zimní

Sezóna
13.12.2019 - 14.03.2020
Operace
09:00 - 16:00

Svahy

Začátečníci
k.A.
snadno
1,1 km (6)
střední
k.A.
heavy
k.A.
celkem
1,1 km

Lyžařský areál

5 vleků, lyžařská škola, půjčovna sjezdových i běžeckých lyží, servis lyží a snowboardů, zasněžování, večerní lyžování, upravované běžecké stopy, snow park, sáňkařský svah. To je SKI Kvilda!

Lyžařský areálek, svou polohou a převýšením ideální pro rodiny s dětmi a začátečníky, leží přímo uprostřed obce Kvilda s dostatečnou kapacitou parkovišť i míst v restauracích. Celkem 3 vleky pro veřejnost a další 2 vleky lyžařské školy SKI Kvilda jsou dostatečně kapacitní pro klientelu ubytovanou přímo v Kvildě nebo v blízkých Borových Ladách, Filipově Huti, Modravě nebo Horské Kvildě.

Areál prochází po létech nákladnou modernizací – zasněžovací systém, odbavovací systém, zázemí, občerstvení, sociální zařízení, rolba, nový vlek, kompletně vybavená lyžařská škola se zasněžovaným pláckem a vlastními vleky, panorama mapa, internetové stránky, webkamery.

Areál bude denně v provozu od 9 do 16 hodin, večerní lyžování v provozu středa, pátek, sobota, při zájmu větší skupiny je možno domluvit i jiné dny. Sjezdovky budou denně upravovány, součástí areálu bude i mini snowpark s překážkami pro malé nebo začínající snowboardisty. Stejně tak bude v areálu upravován i svah pro nelyžaře – sáňkaře a bobisty…

Ubytovací kapacita Kvildy je více než 1000 lůžek a s okolními obcemi převyšuje 3000 lůžek všech úrovní od ubytoven až po 4-hvězdičkové hotely.

Samostatnou kapitolou jsou v této oblasti běžecké trasy, nejenže je zde každoročně start a cíl populárního Šumavského skimaratonu, ale pravidelně upravované trasy o délce cca 60 km, které jsou v podstatě v Centru Šumavy jsou napojené na dalších 200-250 km stop po celé Šumavě. Kvilda je tudíž ideálním východiskem pro zimní, ale i letní toulky po Šumavě.

Zdroj : Úvodní stránka Skiareálu www.skikvilda.cz/areal/o-arealu

Kontakt

SKI KVILDA s.r.o.
CZ-384 93 Kvilda

Magnetický telefon
+420 734 647 979
Domovská stránka
http://www.skikvilda.cz/
Dotazy
Horské železnice
Hodnocení 4,8
8 Recenze
Moje hodnocení:

Webové kamery

Nebyly nalezeny žádné záznamy.
Bylo nalezeno %count% záznamů. Zpřesněte prosím vyhledávání.
Výsledky místního vyhledávání (Vzdálenost <= 25km)
Další výsledky vyhledávání (Vzdálenost > 25km)
Všechny %count% Výsledky vyhledávání
%name% %region%
%type% %elevation%