BERGFEX: Lyžařská oblast Kvilda - Dovolená na lyžích Kvilda

Lyžařské oblasti Jihočeský kraj

Lyžařská oblast Kvilda

1.040 - 1.100m
Karta
Karte ausblenden

Kvilda

1.040 - 1.100m

Plán sjezdovky Lyžařská oblast Kvilda
Aktuelle InformationenDnes, 10:10
Dnes, 10:10
Datum
-
Hora
-
Údolí
Otevřené vleky

Vleky Kvilda

5
0
0
0
0
1

Provozní doba Zima

Sezóna
-
Provozní doba
09:00 - 16:00

Sjezdovky Kvilda

sehr leicht
žádné údaje
snadný
1,1 km (6)
střední
žádné údaje
obtížný
žádné údaje
celkově
1,1 km

Lyžařská oblast Kvilda

5 vleků, lyžařská škola, půjčovna sjezdových i běžeckých lyží, servis lyží a snowboardů, zasněžování, večerní lyžování, upravované běžecké stopy, snow park, sáňkařský svah. To je SKI Kvilda!

Lyžařský areálek, svou polohou a převýšením ideální pro rodiny s dětmi a začátečníky, leží přímo uprostřed obce Kvilda s dostatečnou kapacitou parkovišť i míst v restauracích. Celkem 3 vleky pro veřejnost a další 2 vleky lyžařské školy SKI Kvilda jsou dostatečně kapacitní pro klientelu ubytovanou přímo v Kvildě nebo v blízkých Borových Ladách, Filipově Huti, Modravě nebo Horské Kvildě.

Areál prochází po létech nákladnou modernizací – zasněžovací systém, odbavovací systém, zázemí, občerstvení, sociální zařízení, rolba, nový vlek, kompletně vybavená lyžařská škola se zasněžovaným pláckem a vlastními vleky, panorama mapa, internetové stránky, webkamery.

Areál bude denně v provozu od 9 do 16 hodin, večerní lyžování v provozu středa, pátek, sobota, při zájmu větší skupiny je možno domluvit i jiné dny. Sjezdovky budou denně upravovány, součástí areálu bude i mini snowpark s překážkami pro malé nebo začínající snowboardisty. Stejně tak bude v areálu upravován i svah pro nelyžaře – sáňkaře a bobisty…

Ubytovací kapacita Kvildy je více než 1000 lůžek a s okolními obcemi převyšuje 3000 lůžek všech úrovní od ubytoven až po 4-hvězdičkové hotely.

Samostatnou kapitolou jsou v této oblasti běžecké trasy, nejenže je zde každoročně start a cíl populárního Šumavského skimaratonu, ale pravidelně upravované trasy o délce cca 60 km, které jsou v podstatě v Centru Šumavy jsou napojené na dalších 200-250 km stop po celé Šumavě. Kvilda je tudíž ideálním východiskem pro zimní, ale i letní toulky po Šumavě.

Zdroj : Úvodní stránka Skiareálu www.skikvilda.cz/areal/o-arealu

Kontakt Lyžařská oblast Kvilda

SKI KVILDA s.r.o.
CZ-384 93 Kvilda

Sněhový telefon
+42 734 647 979
Úvodní stránka
http://www.skikvilda.cz/
Poptávky
Horské lanovky
Hodnocení 4,8
Moje hodnocení:
Unterkünfte finden Kvilda

Webové kamery

Keine Einträge gefunden.

Es wurden %count% Einträge gefunden. Bitte Suche verfeinern.

Lokale Suchergebnisse (Dálka <= 25km)

Další výsledky (Dálka > 25km)

Všechny %count% Výsledky vyhledávání

%name% %region%
%type% %elevation%