Lyžařský areál Kronplatz - Dolomiten

Logo Kronplatz - Dolomiten
Logo Kronplatz - Dolomiten

Informace

14 míst nacházejících se v srdci Pustertal nabízí atraktivní dovolenou. Jedná se od Bruneck-Percha, St. Vigil v Enneberg, Olang, St. Lorenzen, Kiens, Pfalzen, Rasen, Terenten, Antholzertal a Gsieser Tal, Welsberg, Taisten, Gais-Uttenheim a St. Martin v Thurn. V oblasti Kronplatz se najde pro každého něco: tichá místečka pro ty, kteří touží na chvíli vypnout, aby se mohli nadýchat čerstvého...

přečtěte si více
Informace

14 míst nacházejících se v srdci Pustertal nabízí atraktivní dovolenou. Jedná se od Bruneck-Percha, St. Vigil v Enneberg, Olang, St. Lorenzen, Kiens, Pfalzen, Rasen, Terenten, Antholzertal a Gsieser Tal, Welsberg, Taisten, Gais-Uttenheim a St. Martin v Thurn. V oblasti Kronplatz se najde pro každého něco: tichá místečka pro ty, kteří touží na chvíli vypnout, aby se mohli nadýchat čerstvého vzduchu a načerpat novou energii – neomezené možnosti pro ty, kteří hledají volnost – i pro takové, kteří si přejí potkat milé lidi a odvézt si sebou domů nové dojmy – pro labužníky přející si během dovolené hodně dopřát – pro požitkáře, kteří se chtějí cítit dobře na duchu i na těle, - pro sportovce vyhledávající aktivní dovolenou a dobrodružství – pro milovníky umění, kteří chtěji prozkoumat starodávné dějiny – pro přátele rukodělných dovedností, kteří se rádi potěší z umění, bohaté nabídky ručně tkaných výrobků, keramiky, řezbářských výrobků atd. – pro dámy zajímající se o zajímavé možnosti nakupování – a určitě i pro vás!
Lyžařská oblast Kronplatz nabízí celkem více než 100 km co nejlépe připravených sjezdovek. 31 moderních vleků vede z této hory - téměř bez stromů a s krásnou vyhlídkou do okolí- třemi směry z širokého, zaobleného a mírně dolů klesajícího vrcholu. Vleky v této oblasti jsou, díky své velké přepravní kapacitě pro více než 63 900 osob za hodinu, jen zřídka plně vytíženy, a proto neexistují téměř žádné čekací doby na vlek. Nejmodernější zařízení pro vytvoření kompaktní sněhové pokrývky a výkonná zařízení na sjezdovkách zaručují spolu se skupinou asi 300 zaměstnanců trvale optimální sněhové poměry. A nelze zapomenout na Eldorada pro běžkaře: údolí Antholz se svými biatlonovými závody a také údolí Gsieser. Od zimy 2006/2007 bude fungovat napojení na lyžařskou oblast Alta Badia a na okruh Sella.
Kronplatz, v Jižním Tyrolsku je pro zimní sportovce horou číslo 1.

Inovace

At the Kronplatz South Tyrol’s biggest snow park is being constructed, the so called „Snowpark Kronplatz“.
The park is going to be built at the ski lift „Belvedere“, the slope is in the south-east and therefore in a sunny position...

Webové kamery

Chyba
Došlo k chybě. Zkuste to prosím znovu.
Kronplatz - Dolomiten
Letní region
Kronplatz - Dolomiten

Webové kamery

Lyžování, sníh a počasí

Lyžování, sníh a počasí

Lyžování, sníh a počasí
Rozsáhlé informace o všech lyžařských střediscích v Evropě. Mapy sjezdovek, hloubka sněhu, webové kamery a další informace zaručují maximální zábavu na sjezdovkách.
Lyžování, sníh a počasí

Zpravodaj

Náš newsletter vás informuje o atraktivních nabídkách na dovolenou, akcích, soutěžích a mnohém dalším.
Přihlaste se k odběru newsletteru
Děkujeme za vaši registraci

Vaše e-mailová adresa byl přidán do poštovního seznamu.

Nejoblíbenější lyžařská střediska