BERGFEX: Lyžařská oblast České Petrovice - Dovolená na lyžích České Petrovice

Lyžařské oblasti Pardubický kraj

Lyžařská oblast České Petrovice

650 - 740m
Karta
Karte ausblenden
Aktuelle InformationenDnes, 12:37
Dnes, 12:37
Datum
-
Hora
-
Údolí
Otevřené vleky

Vleky České Petrovice

5
0
0
0
0

Provozní doba Zima

Sezóna
-
Provozní doba
-

Sjezdovky České Petrovice

sehr leicht
0,2 km (2)
snadný
1,5 km (3)
střední
1 km (2)
obtížný
žádné údaje
celkově
2,7 km

Lyžařská oblast České Petrovice

Jsme lyžařské a snowboardové středisko v Orlických horách, oceněné třemi hvězdami poskytovaných služeb. Prioritou areálu je rodinné prostředí a příjemné zázemí, které je ideální především pro rekreační lyžaře, rodiny s dětmi a začátečníky.

Naše sjezdovky se nacházejí v nadmořské výšce 650-740 m.n.mořem a díky rozsáhlému systému technického zasněžování a orientaci sjezdovek k severu, umožňuje středisko kvalitní lyžování přibližně od poloviny prosince až do konce března.

V areálu jsou 3 lyžařské vleky: 1x600m,1x500m,1x380m s frekvenčím měničem pro plynulý rozjezd a dva provazové vleky pro nejmenší.

Celková přepravní kapacita je 2150 osob za hodinu.V celém areálu se můžete pohybovat za jednotné jízdné, díky odbavovacímu systému, který umožňuje zakoupení bodových, časových, ale i skupinových jízdenek. U dolní stanice vleků je parkoviště přibližně pro 80 až 120 aut zdarma.

Areál disponuje čtyřmi sjezdovkami o celkové délce přes 2km. Tři sjezdovky jsou opatřeny technickým zasněžováním a dvě mají osvětlení pro večerní lyžování. Na jedné ze sjezdovek je umístěn snowpark se skoky a překážkami.

Pro nejmenší lyžaře je zde dětské hřiště s pomůckami pro výuku. Hřiště je osazeno dvěma provazovými vleky a opatřeno také technickým zasněžováním. Na tomto hřišti i sjezdovkách si můžete zajistit výuku v lyžařské a snowboardové škole, která má zde své vlastní zázemí. Přímo u dolní stanice je půjčovna lyží a snowboardů. V servise si pak můžete také na počkání dát namazat nebo nabrousit lyže.

Areál leží na významné spojnici běžeckých tras mezi oblastí Buková hora-Suchý vrch a nástupem na Jiráskovu cestu u Zemské brány, směrem na hřebeny Orlických hor.

Zdroj : Úvodní stránka Skiareálu www.ceskepetrovice.com/zimaareal.html

Kontakt Lyžařská oblast České Petrovice

Hodnocení 4,0
Moje hodnocení:
Unterkünfte finden České Petrovice

Keine Einträge gefunden.

Es wurden %count% Einträge gefunden. Bitte Suche verfeinern.

Lokale Suchergebnisse (Dálka <= 25km)

Další výsledky (Dálka > 25km)

Všechny %count% Výsledky vyhledávání

%name% %region%
%type% %elevation%