Unterkünfte finden Tschechien

Nabízíme veškeré informace týkající se vaší zimní dovolené: Naleznete zde podrobné informace o všech lyžařských oblastech, jako jsou výška sněhové vrstvy, popisy, hotely, záběry webové kamery, informace o počasí, mapy sjezdovek, ceny a mnohem více.

Podrobnosti »

Hledáte ideální ubytování pro vaši dovolenou? Vyberte si z velké nabídky hotelů, pokojů v soukromí, penziónů, nebo apartmánů perfektní ubytování pro vaši dovolenou.

Podrobnosti »

Zprávy o stavu sněhu v Alpách: V každé lyžařské oblasti obdržíte podrobné informace o výšce sněhové vrstvy, stavu sjezdovek, provozních dobách lyžařských vleků, lyžařských tratích, přírůstcích sněhové pokrývky a mnohem více.

Podrobnosti »

Zde naleznete aktuální informace o počasí s uvedením teplot, srážek a předpověď počasí pro každou oblast.

Podrobnosti »

Prohlédněte si 'naživo' svoji oblíbenou oblast. Téměř pro všechny oblasti vám nabízíme záběry naživo webovou kamerou.

Podrobnosti »

Chtěli byste najít všechny lyžařské oblasti v Rakousku, kde se nacházejí dětské sjezdovky, lyžařské tratě a halpipes? Nebo oblast se saňkařskou dráhou a nočním lyžováním? To není žádný problém - zde naleznete všechny oblasti odpovídající vašim požadavkům.

Podrobnosti »

Prohlédněte si 10 nejoblíběnějších lyžařských oblastí v zemi! Pořadí je tvořeno podle počtu návštěvníků v našich lyžařských oblastech.

Podrobnosti »

Lyžování v létě? Zde naleznete všechny lyžařské oblasti, které jsou otevřeny i v létě - včetně všech sjezdovek a informací o stavu sněhu.

Podrobnosti »

Obsáhlé informace jak prožít vaši letní dovolenou v horách. Dozvíte se všechno k tématům jako jsou turistika, jízda na horských kolech, horolezectví, skandinávská turistika, wellness, kultura, hotely, akce a mnohem více.

Podrobnosti »
Keine Einträge gefunden.
Es wurden %count% Einträge gefunden. Bitte Suche verfeinern.
Lokale Suchergebnisse (Dálka <= 25km)
Další výsledky (Dálka > 25km)
Všechny %count% Výsledky vyhledávání
%name% %region%
%type% %elevation%